Скачать

Аналіз економічної діяльності ВАТ "Українська страхова компанія "Дженералі Гарант"

- рейтинг по національній шкалі для України: Ааа.ua.

У 2006 році за всю історію Компанії було зафіксовано найбільшу долю ринку – 9,2%.

2007

9 липня. «Національний клуб страхових виплат», заснований спеціалізованим журналом «Страхова справа» у 2001 році, визнав ВАТ «УСК «Дженералі Гарант» переможцем у класі «Страхування КАСКО» за результатами 2006 року. Членами Національного клубу страхових виплат можуть стати лише компанії, що виплатили протягом року не менше 1 млн. євро страхових відшкодувань. Нагородження ВАТ «УСК «Дженералі Гарант» відбулося під час другого Міжнародного Інвестиційного Конгресу Страхової Еліти, який тривав 20-21 червня 2007 року в м. Києві за підтримки Ліги Страхових організацій України. У 2006 році ВAT «УСК «Дженералі Гарант» було отримано 360 млн. грн. страхових премій, а також виплачено 111,3 млн. грн. страхових відшкодувань.

18 вересня 2007 року Міжнародним рейтинговим агентством Moody's Investors Service було підтверджено підвищений торік рейтинг фінансової стійкості страховика (IFSR) по зобов'язаннях у іноземній валюті на рівні Ва3.

Ва3- максимально можливий рейтинг в Україні. Ва3, прогноз-стабільний.

По зобов'язаннях у національній валюті Компанії було підтверджено рейтинг Ваа2 (Ваа2 є рейтингом інвестиційного класу і свідчить про міцну кредитну надійність компанії, адекватну спроможність до своєчасних виплат).

За національною шкалою нам також було підтверджено максимально можливий рейтинг - Ааа (найвища кредитна надійність, виключна можливість щодо своєчасних виплат).

52% акцій Компанії отримали нового власника - Assicurazioni Generali.

Згідно з Планом розвитку регіональної мережі Компанії на 2007 рік було заплановано доходів на суму 14 721 800, 00 грн. Зібрано 16 102 158, 52 грн. страхових премій. Перевищення запланованих доходів складає 1 380 358, 52 грн.

Компанією відкрито 82 точки продажу страхових продуктів. Зокрема найбільше відділень відкрито у Вінницькій області (5), Закарпатській (9), Криму (12), Львівській (5), Полтавській (9) та Хмельницькій (5). А також відкриття Київської філії «Центр страхових послуг».

Тобто, до складу Дженералі Гарант входить 46 філій, 2 представництва та 78 відділень.

2008

Серпень. Світовий спад фінансової стабільності. Початок економічної кризи в країні та на страховому ринку України зокрема.

ВАТ «УСК «Дженералі Гарант» разом із десяткою лідерів страхових компаній українського ринку стає однією із засновників та членів Української Федерації Убезпечення (УФУ), яка була зареєстрована 23 грудня 2008 року. Також, 2008 рік в історії ВАТ «УСК «Дженералі Гарант» відзначився найбільшою кількістю страхових премій – 643 465 тис. грн.

2009

На загальних Зборах акціонерів було затверджено Владіслава Мінара на посаду Голови Правління Компанії.

Великі зміни в складі керівництва Компанії. Було прийнято рішення щодо створення нової, молодої та креативної команди топ-менеджменту Компанії із закордонним досвідом та українською практикою. Таким чином Компанія отримує нові ідеї та оновлену стратегію розвитку, пов'язану зі складною ситуацією на світовому фінансовому ринку.

Компанія прийняла участь в еко-форумі «Антропогенні впливи на річку Дністер». ВАТ «УСК «Дженералі Гарант», як великого європейського страхового гравця, турбує екологічна ситуація в країні. Мета проведення цього форуму - привернути увагу суспільства до проблем антропогенних впливів на річку Дністер, посилити участь громадськості в організації національного природного парку «Дністровський каньйон» та популяризація екологічного туризму.

У зв'язку із складною епідеміологічною ситуацією в країні, ВАТ «УСК «Дженералі Гарант» бере активну участь в запобіганні розповсюдженню вірусу грипу. Компанія почала організовану і оперативну роботу по видачі захисних масок своїм клієнтам. Кожен, хто приходить подати заяву на відшкодування, або ж приїжджає на огляд автомобіля, отримує захисну маску безкоштовно. Так само, захисними масками забезпечуються клієнти компанії, застраховані за договором добровільного медичного страхування.

18 жовтня. ВАТ «УСК «Дженералі Гарант» була нагороджена почесним дипломом за значний внесок у розвиток повітроплавання та з нагоди 225-річчя повітроплавання на теренах України.

2010

Введеня в експлуатацію SIRAEL - нової системи обліку та контролю страхових операцій по всій Компанії.

19 березня. Згідно версії національного журналу WeeklyUA, Компанія займає перше місце в ТОП-10 страховиків і найвигідніших умов страхування авто-КАСКО.

22 березня. Відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Лідер страхового ринку – 2009» за версією журналу «Банкиръ». Агентство «Кредит-Рейтинг» нагороджувало страховиків-переможців у різних номінаціях на підставі проведених незалежних рейтингів. ВАТ «УСК «Дженералі Гарант» було номіновано у категорії «Найбільш прозора страхова компанія», і отримало друге місце за прозорістю інформації, що є доказом високого ступеня якості наданої інформації суспільству.

2011

9 лютого. Зміни у складі керівництва Компанії. На посаду Голови Правління призначений Сергій Волковський.

За результатами чергового дослідження, що проводилося агентством «Кредит-Рейтинг», ВАТ «УСК «Дженералі Гарант» увійшло до трійки найбільш відкритих страховиків України.

22 березня. Запуск оновленої сторінки Компанії.

3. Страхові послугиВАТ «УСК «Дженералі Гарант»

Для фізичних осіб

Навіть найщасливіша, здорова, матеріально забезпечена та впевнена у майбутньому людина не може виключити вірогідність будь-яких несподіванок та неприємностей, пов’язаних з раптовим захворюванням, нещасним випадком, протиправними діями третіх осіб, дорожньо-транспортною пригодою, пожежею тощо.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» здатна захистити інтереси своїх клієнтів, гарантуючи:

· захист майнових інтересів від широкого спектра ризиків